Karrier

Vendo munkatársak

Karrier

1991 éves indulásunk óta szakmai tudásunkkal, rugalmasságunkkal és innovatív megoldásainkkal kiemelkedő helyet foglalunk el a szerszámgép iparban. Több mint 30 éves munkánk során kiérdemeltük vevőink bizalmát.

Fontosnak tartjuk, hogy a munka jó körülmények között, szimpatikus munkatársakkal, jó hangulatban teljen.

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket!

Szerszámgép szerviztechnikus munkatárs (Szeged, Magyarország)

    Feladatok
  • CNC ipari fémmegmunkáló gépek javítása, beüzemelése és karbantartása ügyfeleinknél és saját telephelyen
  • gépeken előforduló elektromos, mechanikus és hidraulikus hibák javítása;
  • gépek funkcióinak bemutatása;
  • angol nyelvű kommunikáció gépgyártóval
    Elvárások
  • Legalább középfokú végzettség,
  • gépszerelői és/vagy CNC gépkezelői tapasztalat;
  • villamossági/mechanikai/hidraulikus ismeretek;
  • „B” kategóriás vezetői engedély,
  • magyar és/vagy szerb nyelvtudás
  • angol nyelvtudás
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • mobilitás, rugalmasság
    Előnyt jelent
  • CNC gép javítás tapasztalat
  • Elektronikai és informatikai ismeretek
    Amit kínálunk
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • családias munkakörnyezet;
  • versenyképes bérezés
  • cégautó, mobiltelefon és laptop
    Munkavégzés helye
  • 6728 Szeged, Budapesti út 8. (Délép Ipari Park), illetve országszerte terepen.

Csak azokkal a jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot, akik megfelelnek a fenti feltételeknek és bekerülnek a jelöltek szűkített listájara.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát a hr@vendo.hu címre.